Ogłoszenie

http://freegamesextensions.com

#1 2007-06-30 23:03:12

Marcintrzy

Nowicjusz*

Zarejestrowany: 2007-06-30
Posty: 1
Punktów :   

Forum takie jak Simsy: Złota Wyspa

www.zlotawyspa.vdd.pl

Moje forum pośrednio dotyczy gry w simsy, tworząc je kierowałem się po trochu pomysłami z niej.
Rejestrując się na forum tworzysz sobie postać, którą będziesz żył, którą będziesz prowadził, o którą będziesz dbał. Na samym początku osoba ta staje się nowicjuszem, poznaje życie na forum, potem małym dzieckiem, co nie chodzi jeszcze do szkoły, żyje ono wraz z rodzicami w jednym domu, małe dziecko dorasta i staje się uczniem w Złotej Szkole: musi wybrać przynajmniej jeden z przedmiotów nauczanych: matematykę, logikę, poezję, szachy lub inne (czekam na propozycje). Lekcje w Złotej Szkole trwają od września, są one jakby kółkami zainteresowań, prowadzonymi przez pracownika. Uczniowie wyrastają ze szkoły: stają się studentami, którzy wybierają sobie swój zawód, do studentów przychodzą różne propozycje pracy. Studenci po odbyciu praktyk i dorośnięciu stają się pracownikami, którzy mogą już zakładać własne rodziny. Ślubu młodej parze udziela ksiądz, który jest jeden na całe forum. młoda para może wziąć pod opiekę dziecko, (nowozarejestrowaną osobę) i uczyć ją posługiwania się forum. Rodzice biorą odpowiedzialność za dziecko, dopóki ono nie stanie się studentem. Pracownicy za wydajną pracę dostają awans. Najbardziej aktywni na forum staną się kandydatami na prezydenta (o ile chcą awansu), opracowują swe kampanie wyborcze, gdy zbierze się już min. 2 kandydatów odbywają się wybory. Zwycięzca zostanie prezydentem wyspy, nadzorującym pracą innych. Na forum jest także policja: trzech moderatorów, którzy wyłapią wszystkie przestępstwa.

Każdy mieszkaniec Wyspy zarabia pieniądze. Ma swój poziom życia (jeśli poziom wynosi 10 max jego zarobki są dwukrotnie większe, jeśli min 0, trafia do szpitala, gdzie jest leczony przez osoby, które udały się na medycynę.

Za pieniądze można kupić m.in. dom, miesięczne opłaty oraz jedzenie.

To forum szuka chętnych ludzi. Ja teraz wyjeżdżam na miesiąc na wakacje, przybyłe osoby niech czują się na nim jakby to było ich własne. Zintegrujcie się ze sobą: jak wrócę zajmę się budową domów oraz przyznawaniem rang nowym.
Bądźcie aktywni tam: narazie, w lipcu stwórzcie sobie w odpowiednim temacie temat o Waszych zainteresowaniach. Być może w sierpniu zostanie utworzony temat, którego to Ty będziesz moderatorem.
Pamiętajcie, że to forum jest stworzone dla Was, im, więcej osób tam zaprosicie, tym bardziej będziecie z tego zadowoleni! Jak wszystko się uda, to za jakiś czas na forum odbędzie się coś uroczystego, coś związane z historią Złotej Wyspy.

Offline

 

#2 2007-07-02 16:37:53

MNG_Artegor

Admin

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 295
Punktów :   

Re: Forum takie jak Simsy: Złota Wyspa

Brzmi bardzo zachęcająco .Znajdę chwilkę to się napewno zarejestruję Pozdrawiam.

Aha i temat przenoszę do odpowiedniego działu.

EDIT: Chciałeś się zarejestrować.Wchodzę na REJESTRACJA, wpisuję dane i zatwierdzam.I cały czas mi wsyakuje że kod potwierdzający jest zły, a to jest nie możliwe bo sprawdzam go bardzo dokładnie i się zgadza. Nawet byłem z kumplem to mi powiedział jak wpisywałem kod, że wpisuje go dokładnie. i nic...cały czas ten sam komunikat Szkoda


Administrator Uważaj z kim zaczynasz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSarbinowo kwatery materace koło forum fishingsuperstars